Umów darmową 30 min. konsultację

Jeśli chcesz porozmawiać o doradztwie dla Twojej firmy zadzwoń 794 115 512 lub umów darmową konsultację 

Jakie korzyści uzyskasz ze współpracy?

Doradztwo oraz konsulting biznesowy Toruń 

Umów Konsultację

Doradztwo biznesowe Jacek Antczak

Dane kontaktowe

 

794 115 512

 

kontakt@jacekantczak.pl

 

ul. Leśna 33/7, Gdynia

 

NIP 583 259 38 23

Menu

 

Start

 

Usługi

 

Case Study

 

Blog

 

Opinie

Newsletter

 

Napisze do Ciebie z pomysłem, jak możemy rozwinąć twój potencjał.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czym jest doradztwo biznesowe w Toruniu?

W jaki sposób działa doradca biznesowy?

Korzyści z konsultingu biznesowego w Toruniu 

Wzrost efektywności czy redukcja kosztów to bardzo ogólne pojęcie. Być może zastanawiasz się nadal, jakie konkretnie profity może przynieść Ci oferta doradztwa biznesowego. Toruń to dla przedsiębiorców miasto wielkich możliwości. Czy naprawdę potrzebujesz inwestować we wsparcie dla swojego biznesu? Zastanów się, czy w oparciu o własne kompetencje jesteś w stanie:

 • obiektywnie oszacować kondycję swojego przedsiębiorstwa,

 • zdefiniować przewagę konkurencyjną firmy na rynku,

 • dostrzec nowe szanse rozwoju organizacji,

 • zidentyfikować przeszkody, które mogą wystąpić w nieodległej przyszłości,

 • skutecznie dotrzeć do interesującej Cię grupy docelowej,

 • zintensyfikować zyski, nie podnosząc kosztów działalności,

 • optymalnie wykorzystać zasoby, które posiadasz,

 • poprawić relacje w zespole i podnieść poziom zadowolenia pracowników.

 

Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań była przecząca, koniecznie sprawdź, jak wiele korzyści może Ci przynieść stosunkowo niewielka inwestycja w doradztwo biznesowe. W Toruniu nie brak specjalistów świadczących tego typu usługi. Warto jednak skorzystać z doświadczenia firmy działającej na skalę całego województwa, doskonale rozumiejącej specyficzne problemy całego regionu. Jacek Antczak Doradztwo Biznesowe jest do Twojej dyspozycji!

Niezależnie od tego, jakiej wielkości przedsiębiorstwem zarządzasz , oraz w jakiej kondycji jest Twoja firma w Toruniu, doradztwo biznesowe, którego potrzebujesz, musi oprzeć się o audyt organizacyjny. Konsultanci przyjrzą się wnikliwie zasobom Twojej organizacji, zachodzącym w niej procesom, raportom finansowym czy problemom zgłaszanym przez kadrę. Na tej podstawie możliwe jest np.:

 

 • modelowanie procesów biznesowych, czyli stworzenie swego rodzaju mapy działań przedsiębiorstwa,

 • analiza modelu biznesowego, czyli uporządkowanie informacji na temat firmy, które ułatwią zidentyfikowanie np. oferowanych przez nią wartości,

 • definiowanie kluczowych czynników sukcesu, czyli najmocniejszych stron organizacji, będących podstawą jej wzrostu,

 • badanie kultury organizacyjnej, czyli zarówno świadomych, jak i niepisanych założeń, na podstawie których funkcjonuje przedsiębiorstwo.

  W oparciu o powyższe analizy doradca biznesowy może zidentyfikować problemy Twojej organizacji, trafnie oszacować jej potencjał, a także zaproponować rozwiązania, które podniosą efektywność Twojej działalności. Na tym jednak nie kończy się rola konsultanta. Taka firma, jak Jacek Antczak Doradztwo Biznesowe, może zaoferować Ci wsparcie we wdrożeniu zaproponowanych zmian. Konsulting biznesowy w Toruniu może być zatem ofertą długofalowej współpracy.

Konsulting, czyli doradztwo biznesowe, to profesjonalna (bo poparta rozległą wiedzą z zakresu ekonomii i zarządzania) usługa, polegająca na przeanalizowaniu obecnej kondycji organizacji i opracowaniu propozycji działań dopasowanych do jej indywidualnych potrzeb, mających na celu podnieść efektywność przedsiębiorstwa, usprawnić procesy i uwolnić potencjał wzrostu. ,. Podstawą do określenia kierunku zmian organizacyjnych jest analiza modelu biznesowego, ewidencja realizowanych procesów i zebranie szeregu innych niezbędnych danych bazowych pomagających w określeniu aktualnego stanu przedsiębiorstwa oraz oczekiwań właścicieli i liderów przedsiębiorstwa. Konsulting biznesowy, jakim w Toruniu zajmuje się firma Jacek Antczak Doradztwo Biznesowe, ma służyć wzrostowi efektywności Twojej organizacji przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i poprawie sprawności procesów

 

Zarządzanie przedsiębiorstwem to bardzo rozległe zagadnienie, gdzie w zależności od rodzaju działalności, może skupiać się na takich obszarach jak - – sprzedaż, marketing,, obsługa klienta, logistyka, zarządzanie finansami. Rozmaite są także okoliczności, w jakich przychodzi zarządzać biznesem – innej strategii wymaga wejście na rynek, a innej dynamiczny rozwój, faza transformacji cyfrowej albo zmiany struktury właścicielskiej. Rzeczywisty zakres działań doradcy biznesowego bywa więc bardzo różny. Tym, co nadaje wszelkim tego rodzaju procesom znamion profesjonalnego konsultingu jest metodyka opracowana w oparciu o lata badań i doświadczeń w dziedzinie zarządzania.

Prowadzisz dobrze prosperującą firmę, ale – w związku z jej dynamicznym wzrostem – coraz trudniej jest Ci nią sprawnie zarządzać? Twój biznes znalazł się w kryzysie i nie masz pomysłu, jak wrócić do dawnej pozycji rynkowej? A może dopiero zamierzasz otworzyć własną działalność gospodarczą w Toruniu? Konsulting biznesowy to oferta dla Ciebie!

Doradztwo oraz konsulting biznesowy Toruń