Umów darmową 30 min. konsultację

Jeśli chcesz porozmawiać o doradztwie dla Twojej firmy zadzwoń 794 115 512 lub umów darmową konsultację 

Jakie korzyści uzyskasz ze współpracy?

Doradztwo oraz konsulting biznesowy w Gdyni

Umów Konsultację

Doradztwo biznesowe Jacek Antczak

Dane kontaktowe

 

794 115 512

 

kontakt@jacekantczak.pl

 

ul. Leśna 33/7, Gdynia

 

NIP 583 259 38 23

Menu

 

Start

 

Usługi

 

Case Study

 

Blog

 

Opinie

Newsletter

 

Napisze do Ciebie z pomysłem, jak możemy rozwinąć twój potencjał.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Doradztwo oraz konsulting biznesowy w Gdyni

Jeśli jesteś właścicielem firmy, na pewno wiesz, że utrzymanie stałego kursu na sukces nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet wypracowane modele działania w pewnym momencie mogą przestać się sprawdzać, a problemy i wyzwania wynikające ze zmieniającego się otoczenia rynkowego piętrzyć.

 

Doradztwo biznesowe może być jednak znakomitym sposobem na naprowadzenie firmy na właściwą trajektorię, wybrnięcie z kłopotów i zwiększenie zysków. To bowiem możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia doświadczonego eksperta, który spojrzy na działalność organizacji krytycznym okiem i pomoże zidentyfikować oraz pokonać problemy i zbudować mapę działań Firma Jacek Antczak Doradztwo Biznesowe ma swoją siedzibę w Gdyni i to właśnie w tym mieście w znacznej mierze skupia swoje działania. Jesteśmy blisko Ciebie i oferujemy kompleksowe usługi wspierające przedsiębiorstwa – niezależnie od stażu na rynku, wielkości czy branży!

Doradztwo biznesowe (lub inaczej konsulting biznesowy) to zespół działań prowadzonych przez zewnętrznego eksperta, mających na celu poprawę funkcjonowania firmy w różnych aspektach. Mogą one obejmować np. audyt organizacyjny i opracowanie lub dostosowanie kultury organizacyjnej firmy albo modelowanie procesów biznesowych. Najczęściej konsulting biznesowy jest zalecany w momencie, w którym przedsiębiorstwo zmaga się z pewnymi problemami lub przeszkodami. Może być jednak również bardzo korzystny np. przy konieczności podjęcia ważnych decyzji strategicznych lub rozpoczęciu współpracy z inwestorem. Jest też polecany dla nowych firm, które dopiero zamierzają wkroczyć na rynek.

 

Może ponadto ułatwić przygotowanie do zmiany struktury właścicielskiej przedsiębiorstwa lub pracy nad strategicznym projektem czy zadaniem.

Doradztwo biznesowe w Gdyni oferowane przez naszą firmę to zestaw kompleksowych usług dostosowanych do indywidualnych uwarunkowań. Naszą specjalizacją jest rozpoznawanie i definiowanie problemów oraz proponowanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój!

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców z Gdyni i okolic. Szeroko pojęty konsulting biznesowy jest polecany zarówno małym i średnim, jak i dużym firmom. Stosowane metody analiz, modelowania procesów i rozwiązywania problemów sprawdzają się niezależnie od skali działania i branży, w której działa przedsiębiorstwo.

 

Wśród korzyści płynących z audytu organizacyjnego i doradztwa biznesowego można wymienić między innymi:

 

  • określenie unikalnych cech oferty i znalezienie dla firmy miejsca na rynku,

  • zwiększenie efektywności prowadzonych działań,

  • zwiększenie zysków i zmniejszenie kosztów,

  • optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów,

  • znalezienie najlepszych metod i dróg rozwoju biznesu,

  • rozwiązanie wykrytych problemów i łatwiejsze pokonywanie przeszkód pojawiających się w przyszłości,

  • poprawa współpracy i relacji w zespole oraz zwiększenie zadowolenia pracowników.

 

Jesteś zainteresowany profesjonalnym wsparciem dla swojej organizacji? Zapraszam do kontaktu!

Konsulting biznesowy w Gdyni – dla kogo?

Na czym polega doradztwo biznesowe?