Umów Konsultację

Dane kontaktowe

 

794 115 512

 

kontakt@jacekantczak.pl

 

ul. Leśna 33/7, Gdynia

 

NIP 583 259 38 23

Menu

 

Start

 

Usługi

 

Case Study

 

Blog

 

Opinie

Newsletter

 

Zapisz się na newsletter z którego dowiesz się jak budować wzrost Twojej firmy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Opinie które mówią same za siebie

Sprawdź doświadczenia klientów dla któych realizowaliśmy projekty

Mieliśmy przyjemność współpracować z p. Jackiem Antczakiem, korzystać z doradztwa popartego jego wiedzą i doświadczeniem. Z pomocą wnikliwej analizy Pana Jacka Antczaka udało nam się skutecznie określić obszary wymagające poprawy, wdrożyć niezbędne procesy oraz podjąć działania niezbędne do wzmocnienia rozwoju przedsiębiorstwa. Efektem tej współpracy jest optymalizacja działania firmy na wielu płaszczyznach.

Serdecznie polecamy!

 

Magdalena Wawrzyniak

Marketing and e-commerce Manager

 

IBS Sp. z o.o.

Dysponent marki Polskie Północne Pierze i Puch

 

Projekt realizowany przez Pana Jacka Antczaka dla Eko-Tech Karol Słomski dotyczył przeglądu procesów realizowanych w firmie w celu ich usprawnienia i podniesienia efektywności całego przedsiębiorstwa. Pierwszym jego etapem było zewidencjonowanie i mapowanie procesów we wszystkich działach firmy i opracowanie kart działów pozwalających sprawne nimi zarządzanie. Karty te zostały skonstruowane tak, aby pracownicy poszczególnych komórek mogli zamieścić w nich swoje komentarze i propozycje, jak ich zdaniem powinny być realizowane zadania. Zadanie nie było łatwe, jednak przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Pana Jacka zakończyło się sukcesem. Świetny kontakt, doświadczenie oraz pełen profesjonalizm! Takie są nasze wrażenia ze współpracy.

Nie możemy się doczekać kolejnych zaplanowanych już etapów współpracy.
 
Karol Słomski
Właściciel

 

"Panie Jacku,

Serdecznie dziękuję za owocną współpracę i wsparcie w analizie potrzeb w zakresie wdrożenia systemu CRM. Świadczone przez Pana usługi doradcze w pełni spełniły moje oczekiwania i doceniam Pana zaangażowanie we wspólny projekt."

 

Maciej Domaradzki

Domar

"Agent Ubezpieczeniowy Beata Koc składa serdeczne podziękowania Panu Jackowi Antczak, za zaangażowanie i profesjonalne podejście przy realizacji projektu doradczego z zakresu audytu użytkowanych systemów informatycznych wraz z analizą potrzeb i rekomendacjami automatyzacji realizowanych w ramach działalności procesów."

 

Beata Koc

Beata Koc Ubezpieczenia

"W ramach podsumowania wykonania usługi z zakresu analizy procesów i potrzeb w zakresie rozwiązań informatycznych, realizowanej przez Pana Jacka Antczaka, pragnę z całym przekonaniem podziękować i polecić Pana Jacka jako profesjonalnego doradcę biznesowego."

 

Grzegorz Mozol

Best Mind

Chcesz skorzystać z fachowej pomocy w tym zakresie? 
Umów się bezpłatnie i pogadajmy. 

Umów się na rozmowę